poniedziałek, 9 marca 2015

Poniedziałkowy wysyp przesyłek!

U innych osób... :P U mnie tylko kurz w skrzynce. Nie mam czasu... Taki chroniczny brak czasu mam odkąd wziąłem się za robienie tego nieszczęsnego projektu. Ale trzeba pomóc bo już teraz muszą łapać statek, na którym to urządzenie będzie montowane, w Algierii :)Mocowanie i napinanie silnika mam już opracowane. Teraz potrzeba rysunków na warsztat. Zostanie mi później osłona pasków, ale to nie na dziś i nie na jutro... I nie na środę... Kurcze nawet na to, żeby nie mieć czasu nie mam czasu! :D

Jutro idę do Vision Express na badanie wzroku :)


Do 31 marca można zapisywać się na badania za symboliczną złotówkę. Całe dnie spędzam przy monitorze, więc wypada w końcu przebadać wzrok. Wady chyba jakiejś bardzo dużej nie mam bo jeszcze spokojnie wszystko widzę, ale może okulary dodałyby trochę powagi :)

Znów muszę Was pożegnać... Scorpions z Berlińską Orkiestrą (genialna płyta...) umila mi pracę, więc powinienem się za jakieś 2 godziny może uwinąć z rysunkami, Mariki dziś nie ma w domu. Pojechała do rodziców i jutro idzie do Urzędu Skarbowego się rozliczyć, więc mam wieczór z... rysunkami... Dobra już nie narzekam :P Zgodziłem się i idę robić ;)

Pochwalcie się co ostatnio dostajecie. U mnie jak widać pustki, ale jak ktoś byłby chętny na wymianę to mam zachomikowanych kilkaset adresów ;)

Zatem do... Nie wiem... Może do jutra?

4 komentarze:

 1. W takim razie udanej randki wieczorem ;) u nas też pustki ale jak się nie pisze to się nie dostaje nic

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie też pusto :( ja jakiś miesiąc temu badałam wzrok, bo jeżdżenie samochodem było ciężkie. Chciałam okulary tylko do jazdy, żeby znaki widzieć a wyszło tak, że muszę nosić na stałe bo wada jest zbyt duża :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam zmęczone oczy przez sztuczne światło z lampki i monitora. Powinienem używać kropli ale jakoś nigdy tego nie lubiłem. Jutro się dowiem może czegoś. Mały druczek widzę, duży też więc źle nie jest :)

   Usuń
 3. U mnie też dzisiaj cisza, ale są jakieś zaległe, więc zapraszam na nowy post :D
  A rysuneczki ponownie bardzo ciekawie wyglądają ^^

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy