wtorek, 21 stycznia 2014

Statuetka CrystalCiTY- recenzja

Stało się! Wczoraj kurier dostarczył średniej wielkości przesyłeczkę.


Odebrała ją Marika, która właśnie szykowała się do pracy. Z otwarciem paczki czekałem więc do jej powrotu. Gdy tylko ją przywiozłem do domu to od razu zajęła się rozpakowaniem :) Pal licho, że nie jadła jeszcze obiadu. Taka przesyłka była dla niej ważniejsza niż burczący brzuch :)

Zacznijmy więc po kolei ;)

1. Przesyłka

Przesyłka dostarczona kurierem. Wysłana została w piątek i w poniedziałek rano była na miejscu. O nadaniu zostałem poinformowany smsem. Kurier przed doręczeniem dzwonił żeby wszystko potwierdzić. Bardzo solidnie.

Sama paczka jak to paczka. Tektura :) Ale każdy element zapakowany w osobne pudełeczko.

W środku znalazłem reklamę wyrobów sklepu CrystalCiTY, bardzo miłe podziękowania, formularz zwrotu i ściereczkę do czyszczenia statuetki.


Do tego oczywiście jeszcze podstawkę LED.

I samą statuetkę...


Zapakowaną w kartonik, który skrywał etui wyściełane atłasowym materiałem...


Właśnie w tym etui spoczywała statuetka. Takie opakowanie zabezpiecza od wszelkich wstrząsów i możemy być absolutnie pewni, że gdy otrzymamy zamówiony towar jest on bardzo dobrze chroniony oraz nadaje się od razu do wręczenia.

Moja ocena:
2. Zawartość

O zawartości już napisałem kilka słów. Teraz pora przyjrzeć się jej odrobinę bliżej. W ramach współpracy otrzymałem statuetkę i dodatkowo zamówiłem do niej podstawkę LED, aby całość i dobrze się prezentowała i była kompletnym zestawem, który lepiej ocenić niż np. samą statuetkę.

Podstawka LED


Wyposażona w 4 diody LED dające białe światło. Zasilana jest 3 bateriami typu AA czyli popularnymi "paluszkami".
Spód posiada 3 gumowe nóżki, którą zabezpieczają podstawkę przed przesunięciem oraz stabilizują ją.

Szklana statuetka

Link do sklepu z tym produktem:
http://www.crystalcity.pl/produkt/dwa_serca_statuetka_dla_ukochanej

Widziałem wcześniej na kilku blogach recenzję statuetek z CrystalCiTY. Wtedy wydawała mi się ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent. Nie byłem tylko do końca przekonany czy wywołają zachwyt u obdarowanej osoby... Ot kawałek szkła z wygrawerowanymi sentencjami i rysunkiem...

"Oj durny ty, durny" mogę sobie teraz to powiedzieć! Owszem jest to kawałek szkła, ale jest to kawałek bez żadnej skazy. Piękny kryształ! ak, są na nim wygrawerowane sentencje i motywy 3D... Ale nie są grawerowane mechanicznie i nie jest to tylko potraktowane obróbką szkło, lecz jest to grawerowanie laserowe! Struktura szkła nie została choćby zadrapana! Wszystko dzięki bardzo dokładnemu laserowi, który "tylko" tworzy w szkle mikroskopijne punciki.
Rysunki i sentencje... Teraz mogę się tylko palnąć w głowę! Mamy do wyboru obraz 2D, 2,5D (wypukłe zdjęcie) i obiekty 3D! Obrazy 2D i 2,5D może otrzymać z własnych, wcześniej wybranych, zdjęć. A sentencje? Mamy możliwość napisania dokładnie tego co sami chcemy! Możemy napisać ukochanej osobie coś co będzie tylko i wyłącznie dla niej!

Statuetkę wybrałem specjalnie dla Mariki. Niedługo ma urodziny i chciałem jej zrobić małą niespodziankę. Dlatego, dzięki właśnie możliwości personalizacji, wybrałem obiekty 3D i wpisałem treść dedykacji, która jest właśnie dla niej. Dzięki możliwościom personalizacji otrzymamy wyjątkowy i niepowtarzalny prezent. Producent udostępnia także poradniki z dedykacjami.


Na statuetce jest napis:

"Wszystkiego co Najlepsze i Najpiękniejsze w Życiu!"

Statuetka razem z podstawką prezentuje się wspaniale. Diody nie świecą nieprzerwanie, lecz pracują w trybie, w którym 3 się świecą, a czwarta przygasa. Mają mocne światło, a dzięki temu przygasaniu za każdym razem statuetka zostaje inaczej podświetlona i wydobywa się z niej całe jej piękno i magia. Magia rzeczy niby prostych, bo przecież to światło i szkło, ale dzięki CrystalCiTY wszystko tu jest niezwykłe.

Moja ocena:

3. Podsumowanie i ocena końcowa

Teraz wiem, że statuetki z CrystalCiTY są idealnym prezentem. Każdy może znaleźć tam coś na każdą okazję. Dzięki personalizacji każda statuetka jest wyjątkowa i taka jaką sobie życzymy. Czy muszę pisać jaka jest ocena końcowa? Wszystko jasne, ale tak dla przypomnienia :)

Ocena końcowa:

Mnie osobiście statuetka zachwyciła. Marika była cała w skowronkach i powtarzała tylko "Jakie to piękne!". Urodziny ma dopiero za tydzień, ale wiem już, że teraz prezent ze statuetki od CrystalCiTY przebić mogą jedynie wakacje w ciepłych krajach :) Nie jestem w stanie nic lepszego teraz podarować i na urodziny zostanie tylko bukiet kwiatów... Żaden prezent nie wygra teraz ze statuetką :)

Chciałem bardzo serdecznie podziękować Pani Annie Sawoń za możliwość otrzymania tak niezwykłego przedmiotu.

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto zamówić, to lepiej niech już myśli co na tej statuetce napisać :P

3 komentarze:

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy