czwartek, 19 marca 2015

Jestem zmęczony...

Hej!

Przepraszam, ale ostatnio publikuję bardzo nieregularnie. Właśnie choćby po tym widać jak wiele mam czasu :)

Wczoraj wziąłem urlop i pojechaliśmy na pogrzeb. Wróciliśmy ok 18... Dziś pojechałem w delegacje. prawie 200 km w jedną stronę, 3 godziny jazdy... I znów w domu byłem o 18, zmęczony bo prowadziłem całą drogę.

W kolejce (oprócz wysyłania wiadomości) czeka na mnie skończenie projektu (który robię zdecydowanie za długo) i... Skręcenie szafki. Marika sobie upatrzyła na stronie Biedronki, że będzie jeszcze jakaś szafeczka pasująca do komody i chciała mieć. Teraz trzeba to skręcić :)


Może w sobotę? Najpierw skręcę szafkę, a później przez resztę dnia będę kończył rysunki. Osłona napędu... Taka pierdoła, a tyle trzeba się z nią namęczyć i to poskładać.

Aaaa! Dostałem wczoraj propozycję współpracy :) Dziś opisałem na jakich warunkach ma przebiegać współpraca i co z tym zrobię. Co będę testował to na razie tajemnica ;) Dopóki wszystkiego nie dogadam :)

Teraz szybka przebieżka po blogach, prysznic i paść na twarz w miękkim łóżku. Bo jutro kolejny dzień pracy i robota się piętrzy...

Jeśli ktoś zauważy kuriera z DPD to niech zapyta gdzie są moje buty :) Zamówiłem i czekam już tydzień.

Dotarły do Was wszystkie zapowiedziane lub zamówione ostatnio przesyłki? Czekam jeszcze na drobiazgi zapowiedziane. Może jutro będą?

3 komentarze:

 1. ja dostałam dziś bardzo miłego pozytywa, więc jestem ciekawa co przyślą ;) tydzień kurier przesyłkę wiezie ;o? dziwne, że tak długo. Ja zawsze na następny dzień już miałam przesyłkę. Może sklep jeszcze nie wysłał? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy pierwszej przesyłce dołączyli informację, że wysyłka jest podzielona na 2 osobne przesyłki. Dziś w końcu dostałem info, że przesyłka idzie z innego magazynu :)

   Usuń
 2. ja dzis pozytyw co jest rzadkością:) mimo że wysyłają- heh także czekam w sumie ostatnio trochę słabiej ale taki czas, czasem lepiej czasem gorzej ważne że w ogóle coś się rusza;P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy