czwartek, 8 stycznia 2015

Standard

Hej!

Powitam Was czwartkowo, czyli pusto. Nie pomogło posegregowanie gadżetów. Przesyłki na razie nie chcą przyjść i nie zmienię tego. Zmienić mogę jedynie ilość wysyłanych wiadomości, ale dziś mi się nie chce... No może z 50 się uda ;)

Dziś zatrudnili u mnie nowego dyrektora/kierownika. Facet sam nie wie jakie stanowisko ma zajmować i jaki jest chyba zakres jego obowiązków :D Przechadzał się przez 2 godziny po halach i dopiero po 11 (a przyjechał po 8) zawitał do nas do biura. Nie miał co robić więc wypytywał kolegę o różne szczegóły, ale nikt nie miał chyba sumienia mu walnąć prosto z mostu, żeby uzbroił się w cierpliwość :D Ciekawe ile wytrzyma... Do pierwszej wypłaty, czy do pierwszego darcia ryja szefa? :) Jeden stwierdził, że daje mu 3 miesiące. Dużo... Nawet bardzo dużo jeśli porównać to z jednym elektrykiem, który po 3 dniach i jednym opieprzu powiedział, że ma to gdzieś i tutaj pracować nie będzie :) Pożyjemy, zobaczymy.

Teraz muszę poszukać jakiś fajnych grafik. Chyba zajrzę do pewnego rysownika o którym już kiedyś pisałem i wybiorę sobie jakąś jego graficzkę ;)

Przeglądam Wasze blogi, ale też nie widzę dziś rewelacji... Mały zastój na początku roku?

5 komentarzy:

 1. U mnie dzisiaj pusto. Kilka pozytywów jest, ale mam uzbroić się w cierpliwość... :) Życzę powodzenia w wysyłaniu e-maili! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć a u nas też słabo ale myślę że przesyłki czekają aż wrócimy do domu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie w tym tygodniu pustki :( ,

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie od początku roku raptem dwie niewielkie przesyłki, ale co ma przychodzić, jak się nic nie wysyła ;) Mimo to zapraszam dzisiaj na pierwszy post w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy