piątek, 16 stycznia 2015

Dostałem polar :)

Witajcie!

Dziś dostałem polar. Nie, nie pocztą. Kolega poszedł do biura i przyniósł każdemu po polarze. Firma kupiła pracownikom nowe ubranie, żebyśmy się pokazali z jakiej firmy jesteśmy :) Na plecach jest nadruk z logo firmy.


Nawet fajny polar. Nie jakaś wysoka półka, ale do założenia na jakiś wyjazd będzie dobry. Brakuje kaptura... Przydałby się czasem. No ale podobno w tej półce cenowej nie można było dostać niczego lepszego. Więc cieszyć się bo dają i tyle :)Przywiozłem go do domu, ponieważ chcę zrobić z nim jedną rzecz... Wyprać w impregnacie Nikwax :) Środek już przeze mnie sprawdzony i spisuje się świetnie, więc trzeba go używać :) Ten polar nie jest wodoodporny... Nie jest też wiatroszczelny. Zamiast polaru bardziej przypomina bluzę z wysokim kołnierzem. Ma jeden plus - materiał jest niemechacący się. Nie będzie więc na nim tak szybko żadnych kłaków. Jutro trzeba będzie go przeprać. Będę go później woził w samochodzie. Gdy będzie potrzebny to sobie go stamtąd wyciągnę.

Przesyłek jak nie było tak nie ma. Dziś się sprężyłem i mimo, że jestem zmęczony po pracy przy komputerze to wysłałem ok 100 wiadomości. Marika ma jutro drugą zmianę, więc będę miał po południu sporo czasu na wysłanie jeszcze może kilkuset.

Dostaliście na zakończenie tygodnia jakieś przesyłki?

6 komentarzy:

 1. u mnie przez cały tydzień nic, więc mam plany na dziś powysyłać trochę maili;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na bogato! U mnie znowu pusto ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Przyda się :) Teraz zaimpregnowałem to nie zmoknę :)

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy