czwartek, 15 stycznia 2015

Dzień jak co tydzień

Czyli czwartkowo mówię Wam "Hej!" i zaznaczam, że standardowo nic nie ma :)

Wstałem wcześnie rano i pojechałem do mechanika. Musiałem odstawić samochód i mieć czas, żeby załapać się na podwiezienie przez kolegę z pracy.Myślałem, że zderzak przyjdzie w środę. Byłoby to wygodne bo zostawiając samochód zostawiłbym go ze zderzakiem już i nie musiał, tak jak dziś, dowozić go po pracy. O tyle dobrze, że jeszcze jeździdełka nie skończyli robić więc po prostu zamocowanie owego zderzaka zostawiłem jako bonus. Wydałem dziś w sumie na autko 450 zł... Z czego zderzak z przesyłką kosztował 100 zł (Na szrocie chcieli 120 zł... Za używany...) i 350 zł za części i robociznę. Finał jest taki, że mam nowy zderzak, nową pompę wody, nowy pasek alternatora i nowy pasek rozrządu. Na razie więcej pieniędzy w niego nie inwestuję. Starczy mu! Bo się jeszcze przyzwyczai i zacznie krzyczeć, żeby mu nowy lakier sprawić! :)

Trochę mi dziś zeszło z tym mechanikiem. Z pracy wyszedłem o 15, ale spędziłem w warsztacie jeszcze prawie 3 godziny. W domu byłem po 18 i jestem zmęczony. Nie mam ochoty pisać maili, Marika chciała obejrzeć jakąś komedię z Luisem de Funes, ale nie jestem w stanie wytrwać przy telewizorze. Nawet siedzenie tutaj i pisanie sprawia, że oczy same mi się zamykają :P Dlatego muszę się z Wami już na dziś pożegnać, umyć się i walnąć do łóżka. Dzień się dla mnie skończył :) Dobrej nocy! :)

5 komentarzy:

 1. Rozlenwiłeś sie ostatnio kolego :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brak czasu, nie lenistwo :P 8 godzin w pracy przy komputerze robi swoje i w domu już nie chcę siedzieć kolejnych... Dlatego niczego nie mam :)

   Usuń
 2. O samochód też trzeba zadbać :D Teraz zafunduj mu jeszcze kompleksowe czyszczenie i myjnie - na pewno się ucieszy :P
  Co do przesyłek mam tak samo, więc znam ten ból ;) Ale "bez pracy nie ma kołaczy" ;-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On może i tak, ale ja nie bo pieniądze w niego wsiąkają :D

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy