poniedziałek, 12 stycznia 2015

Pudełko z drobiazgami

Witajcie w nowym tygodniu!

Ostatnio mało wiadomości wysyłam. Częściej swój czas spędzam przy książce lub poznając telefon, albo po prostu grając na nim w jakieś gry :P Przesyłki jednak przychodzą. Dziś tak, ale poprzedni tydzień był chyba dniami wytchnienia od paczek. I dobrze to zrobi dla zdrowia :D Mniej czasu spędzam przed komputerem.

Jak już wspomniałem dziś przyszła mała przesyłka. Koperta spora, lekka, sztywna... Spojrzałem na nadawcę - Niemcy. Zacząłem się nastawiać na jakiś folder turystyczny.


Zawartość okazała się być inna :)

 • Kartonowe pudełko
 • 2 naklejki
 • Przypinka
Pudełko było do samodzielnego złożenia i to ono mnie zmyliło. Przyda się i to bardzo. Znajdą tu chyba miejsce wszelkie przypinki, a pudełko które one zajmowały do tej pory przejmą odblaski. Muszę zacząć znów rozdawać te rzeczy bo mi szafy zabraknie :P

Umówiłem się dziś z mechanikiem na wymianę rozrządu. W czwartek jadąc do pracy zostawię samochód i odbiorę wracając. Może do tego czasu przyjdzie też zamówiony zderzak to by go założyli. Miałbym spokój i cały samochód :)

Jak Wam zaczął się nowy tydzień?

7 komentarzy:

 1. jak dla mnie poniedziałek zaczął się bardzo dobrze, o i zapomniałam dopisać w poście, że listonosz plik pocztówek i długopis mi jeszcze dostarczył ;) ja mam tyle pudełek różnej wielkości, że leżą puste i nie mam pojęcia na co je wykorzystać;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne pudełko. My jeszcze mamy miejsce w szafie ;) to możemy przygarnąć ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne pudełeczko, ale jeszcze fajniejszy kalendarzyk z Poczty Polskiej w tle :P Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę Pawle, że nie próżnujesz :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy