poniedziałek, 15 września 2014

Zapachowo

Witajcie! :)

Na razie chyba koniec z tematami religijnymi u mnie :D Nie wiem jaki jest sens przenosić dyskusję z jednego bloga, następnie na free.amciu, żeby przejść jeszcze na mojego bloga. Nie rozumiem i nie będę starał się rozumieć. Wystarczy, że (chyba) dyskusja zakończona :)

Uciekając od tego tematu, powracam do przesyłek. I znów nie jestem w stanie wstawić zdjęć. Mimo iż dziś przyszły 3 próbki perfum z Yodeyma to trafiły na adres rodziców. Dopiero jutro będę mógł odebrać tą zaadresowaną do mnie. A dziś zamówiłem jeszcze ok 20 próbek :D Ciekawe czy dojdą...

7 komentarzy:

 1. "Wyłącznie jedna próbka na nowego użytkownika." ~yodeyma.com
  Coś ty całą rodzinę próbkami obdarował? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :D Za każdym razem tworzę nowego użytkownika. Jeśli jest to zgodne z regulaminem to powinienem dostać jeszcze ponad 20, ale jeśli uznają jedną osobę z obojętnie iloma kontami za jednego użytkownika to nie dostanę ich za wiele ;)

   Usuń
  2. Ale za każdym razem podajesz inny adres, czy jak? Ja próbowałam, ale się nie dało :D A z chęcią bym wypróbowała różne zapachy, bo muszę coś sobie zakupić :)

   Usuń
  3. Za każdym razem podaję ten sam adres :) Moja mama dostała już 2 próbki, moja siostra też 2. Ja na razie żadnej, ale powinny być w drodze :)

   Usuń
 2. Oj, Yodema straci trochę kasy na tobie...

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też zamawiałam kilka na różnych użytkowników, ale przyszła jedna na mnie :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy