niedziela, 14 września 2014

Nie mam do tego już pamięci...

Niedziela, więc znów zbiorczo :) Były już notatniki, torby, smycze i breloki. Dziś czas na pendrivy ;) • 2 GB - 1 szt.
 • 4 GB - 4 szt.
 • 8 GB - 1 szt.
Przenośna pamięć zawsze jest przydatna i najlepiej gdy jest pod ręką. Jeśli często korzystamy z komputera dobrze jest mieć przy sobie choćby niewielkiego 2 GB pendriva. Ja pracuję przy komputerze dlatego noszę dwa: 4 GB i 16 GB. Jeden (4 GB) jest używany w samochodzie jako dysk na muzykę i jeden (8 GB) ma swoje zadanie w domu. Zgrywam na niego filmy i podłączam do tv na którym potem je oglądam. Reszta leży nieużywana, ale w każdej chwili są gotowe do pracy :) W telefonie mam 16 GB pamięci, więc pendrivy są przydatne, ale nie niezbędne. Chociaż na swoim 16 GB trzymam zawsze przy sobie instalki potrzebnych programów, swoje CV, kilka programów w wersji portable (Opera, Thunderbird, Firefox, CCleaner i AQQ) oraz kilka przydatnych dokumentów. Warto takie rzeczy mieć pod ręką ;)

A Wy? Sporo macie pendrivów?

4 komentarze:

 1. Ja dostałam chyba 2.. jeden z gadżetami drugi to wygrana oba chyba po 2 GB ale w domu w sumie jest ich sporo- ja osobiście mało z nich korzystam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje, niezły zestawik :D U mnie z takich gadżetowych są dwa: 1GB i 8GB, z czego ten mniejszy ma już nieco uszkodzoną obudowę. Do tego kilka pendrivów "incognito" - taki mały gadżet zawsze się przyda, przynajmniej na razie w szkole często go używam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U Nas jest ich 8 z czego 3 są otrzymane ( 2 szt 4 GB i jeden 8GB) i 3 wygrane ( 2szt 2 GB i jeden 8GB)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pendrive, choćby i mały, często się przydaje :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy