piątek, 3 kwietnia 2015

Pada śnieg, pada śnieg...

Witajcie! Jakie to święta teraz mamy? Przez pogodę to nie wiem czy nie zasuwać do piwnicy po choinkę.

Pogoda... Po prostu świetna. Wczoraj była okropna śnieżyca. Padał gęsty i mokry śnieg. Od razu przyczepiał się do wszystkiego, aby po chwili się roztopić i zrobić bagno na ziemi, ale oblepić skutecznie samochody. O 21 jechałem pa Marikę. Trzeba odśnieżyć samochód... Zacząłem od tyłu i przeszedłem ze szczotką na przód. W ciągu może 2 minut jakie zajęła mi ta czynność musiałem znów odśnieżyć tył. W końcu stanęło na tym, że przetarłem światła i szyby i pojechałem. Zatankowałem po drodze. Przejechałem ile? Może ok 1,5 km. Jak stanąłem na stacji żeby zatankować to i odśnieżyć musiałem bo już niczego nie byłem w stanie zobaczyć przez szyby. Od stacji do pracy Mariki mam ok 5 km. Jeszcze nigdy tak długo nie jechałem tego odcinka. Nie było w ogóle widać drogi. Na rondzie prawie wpadłem w jakieś auto, które wcześniej musiało uderzyć w inne bo stało na awaryjnych. Nawet jego świateł nie było widać. Okropne warunki do jazdy. Dobrze, że tylko taki kawałek musiałem jechać :)Od kilku lat klikam w Pajacyka. Korzystam z komunikatora AQQ i mam tam zainstalowaną wtyczkę, która automatycznie klika na stronie. W domu mam ustawioną by otwierała się w małym okienku i automatycznie zamykała, ale w pracy startuje mi od razu na stronie przeglądarki. Dziś myślałem, że zaszła jakaś zmiana, albo że ktoś korzystał z mojego komputera bo zamiast charakterystycznego pajacyka z przyciskiem w brzuchu zobaczyłem to:


Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby takie coś zrobić. A nie... przepraszam, wiem. Mają tam nasrane. Dosłownie. Bo tylko ktoś kto ma kał zamiast mózgu mógł włamać się na stronę charytatywną i zmienić im ekran startowy na to coś. Mam nadzieję, że rodzice są z nich dumni i że ktoś nakopał im to pustych łbów. O ile to są ich zdjęcia.

I cały czas jestem za tym, żeby internet nie był powszechny. Nie powinniśmy walczyć z szumnie nazwanym "Wykluczeniem cyfrowym". Jeśli ktoś chce mieć internet to powinien zostać zbadany przez psychiatrę. On i jego najbliższa rodzina, która będzie miała dostęp do tego łącza. W innym przypadku będą w internecie pojawiały się takie "pomysły", a kompletni debile będą cały czas stosować zasadę "nie znam się, więc się wypowiem" i zalewać internet śmieciami pokroju "Polska przejmuje ten film" na YouTube. Przecież to żenujące... W dodatku oni się rozmnażać mogą...

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

Taką czarną wizją żegnam się dziś z Wami i życzę wesołych, śnieżnych świąt! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy