środa, 29 kwietnia 2015

Już prawie weekend!

Witajcie!

Jaka u Was pogoda? U mnie nie pada. Temperatura spadła trochę, ale koło południa miło przygrzewało słoneczko. Nie wiem jednak czy nie szykuje się jakiś deszcz wieczorem. Głowa mnie na darmo nie boli...

Dziś listonosz wcisnął mi do skrzynki jedną przesyłkę. Musiał wcisnąć bo była spora i na pewno łatwo nie przeszła przez otwór :) Dobrze, że nie miało się co połamać. Przesyłka była bardzo lekka i spodziewał się pewnie jakiegoś folderu. W końcu przyszła z zagranicznego urzędu.

  • Pocztówka w formacie A5
  • Podkładka pod mysz
  • Frisbee z materiału
Frisbee pójdzie do kolekcji swojego rodzaju. Mam już 2 materiałowe i jedno plastikowe. Może w wakacje znajdzie się chwila czasu i do czegoś się przyda w końcu ;)

Dzisiaj dostałem 2 wiadomości, które po foldery i jakieś drobne (jak się trafią) gadżety odsyłali do salonów w moim mieście. Trzeba w końcu się będzie przejść i trochę "u siebie" wypracować. Do tej pory omijałem swoje miasto. W najbliższe regiony to trzeba się pieszo wybrać.

Żeby nie było tak kolorowo to dostałem też dziś groźbę, że moja wiadomość trafi na Policję. Tak. Prośba o gadżety :) No cóż. Nie jest to pierwszy raz, a wiem że u niektórych z inteligencją krucho to olałem tego maila. To nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz :)

Jak Wam mija dzień? Poczta nie połamała niczego? ;)

4 komentarze:

  1. Nam się jeszcze straszenie policją nie przytrafiło. Pogoda hmm słońce pięknie świeci od 7 rano ale wiatr taki zimny, że jak my dziś w bluzach to wszyscy w kurtkach. Co do przesyłek to dziś paczka ambasadorki lpm, książka jak dbać o serce i 10 próbek kremów ( po raz trzeci już to samo przyszło)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pisz do salonu audi bo wysyłają modele samochodów audi a3

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy