wtorek, 14 kwietnia 2015

Kubeczek :D

Hej!

Wczoraj było pusto, ale mam chyba jeszcze jednego pozytywa i powinna być przesyłka. Wracając z pracy znalazłem w skrzynce awizo, więc myślałem o tej zapowiedzianej. Jednak zawsze te niezapowiedziane bardziej cieszą :)

W dzisiejszej otrzymałem:
 • Kubek :)
 • Długopis
 • Notes
Była jeszcze ulotka oraz pisemna odpowiedź na mojego maila, z prośbą. Jaką? Chyba nie spotkali się wcześniej z czymś takim jak kolekcjonowanie gadżetów, więc poprosili o przesłanie zdjęcia mojej kolekcji. Nie spełniłem tego. Tzn nie dosłownie. Nie przesłałem jednego zdjęcia bo to było niemożliwe. Jak zacząłem wszystko rozkładać to zabrakło mi podłogi :) 
I tak nie wyciągnąłem naklejek, zakładek czy ramki na rejestrację.Wysłałem w sumie 16 zdjęć. Mam nadzieję, że będą zadowoleni.

Bo ja jestem :D

Dziś zaskoczyło mnie coś jeszcze. Budzik... A raczej budzik w telefonie. Nie zadzwonił. Obudziłem się o 5:50 i jednym zaspanym okiem zerknąłem na zegarek. Wymamrotałem "5:50 eee to do 7 mam jeszcze czas...", a po kilku sekundach te słowa dotarły w końcu do mózgu, bo momentalnie otworzyły mi się oczy i wyskoczyłem z łóżka. Nawet szybko się ogarnąłem bo wyszedłem jak zawsze o 6:20 ) Przed wyjściem restartowałem telefon. Zwariował... Po włączeniu włączył mu się budzik. Pokazując jednocześnie godzinę 6:18 budził mnie informując, że jest 5:30. Jak mnie jutro nie obudzi to nie idę do pracy. Nie chcę drugi raz tak się spieszyć. Chociaż jutro już powinien zadzwonić. W pracy go sprawdziłem i dobrze działał. Widocznie potrzebował restartu. No cóż. Mam Windowsa w telefonie :D

Jak Wam się udał dzisiejszy przesyłkowy dzień?

6 komentarzy:

 1. Wow, imponująca kolekcja! :D Gratuluję dzisiejszej przesyłki, jak i wszystkich dotychczasowych zbiorów! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe jak zareagują na zdjęcia. U nas gazetka lego i katalog z 6 próbkami. Telefon widać chciał ci zrobić dzień lenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna kolekcja oraz nowa przesyłka :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy