środa, 11 czerwca 2014

Wielka paka!

Witajcie moi Wierni Czytelnicy i wszyscy, którzy którzy zabłądzili na tę stronę szukając zupełnie czegoś innego :)

Miała być delegacja... Miała być. Jak to zwykle bywa nie wypaliło. "Młody" wrócił wczoraj bardzo "zmęczony" i dlatego wyjazd przesunięty został dopiero na jutro. Nawet mi to pasowało bo odebrałem osobiście wielką pakę ze współpracy.

 Poprawka... To nie była jedna paczka, lecz dwa pudła sklejone razem. Nie było możliwości zapakować wszystkiego w jedno pudełko :)

Jak już pisałem wcześniej nawiązałem współpracę z firmą Cebule.pl


Właśnie dziś nadszedł dzień dostarczenia do mnie przesyłki. Moniko, nie przebiłem wielkością Twojej paczki, ale moja też jest spora ;) 32 x 62 x 120 cm i waga 12,7 kg :)


Odnośnie samej paczki, jej doręczenia, stanu i zawartości pojawi się osobny post. Na razie zdradzę tylko tyle, że fuksja już wisi na balkonie :D


Tak prezentuje się zawartość obydwu paczek. Fuksji nie ma już na zdjęciu bo w tym czasie już sobie zaczęła wesoło dyndać :)Innych przesyłek nadal brak, ale może w tym tygodniu jeszcze jakaś zawita do mojej skrzynki. Na razie mimo ich braku nie narzekam :)

Mało czasu... Od kilku dni nie mogę znaleźć wystarczająco dużo czasu na napisanie maili. Teraz ten post też jest pisany między odkurzaniem, a robieniem kolacji... Jutro delegacja, więc chyba późno wrócę. W piątek zapewne wycieczka na działkę z sadzonkami i cebulkami, a sobota (może w końcu) to byłby dzień kiedy uprzątnę piwnicę. Tyle planów, a tak mało czasu :P

Jak u Was z czasem? Dajecie sobie radę ze wszystkim co zaplanujecie, czy też odkładacie kolejne rzeczy na "następny raz"? :)

11 komentarzy:

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy