poniedziałek, 23 czerwca 2014

Pusty poniedziałek

Witam wszystkich w nowym tygodniu!

Skrzynka znów nie przyniosła żadnych nowych wiadomości. Oprócz jakiejś ulotki o likwidowanym sklepie z dywanami i mega promocjami. Ale likwidują ten sklep średnio co pół roku, więc nie ze mną te numery :P To tylko zabieg dla sklerotyków, a moja pamięć działa bez zarzutu :)

Jak już napisałem dziś pusto, ale nie jest źle. Kilka dni temu dostałem atrakcyjną propozycję. Jaką? Mogę zostać stałym recenzentem wyrobów pewnej firmy :)

Po mojej wczorajszej recenzji pewnie więcej firm będzie mnie mijało, więc bardzo cieszy mnie takie zaufanie tej firmy. Nie należę do osób, które będą "słodziły" komuś tylko dlatego, że dostałem ich produkt do testów. Skoro miała być rzetelna i obiektywna recenzja to napisałem właśnie taką :) Przy okazji możecie się dowiedzieć co takiego pijecie :P

Dziś może pojawić się jeszcze jeden post. Czekam tylko na informacje od kolegi Jakuba i będę miał (a szczególnie Jakub) dla Was niespodziankę. Opis projektu już mi się podoba, więc w ciemno zachęcam Was do bycia czujnymi i czekaniu na więcej informacji :)

Na razie to chyba tyle. Teraz trzeba jednocześnie wysłać kilka maili i obserwować poczytania piłkarzy na mundialu :P

3 komentarze:

 1. A ja chcę wrzucić moje paczuszki, ale coś mi blogger świruje i nie chce dodać :D
  Też mi się podoba projekt Jakuba i czekam na link od niego, żeby o nim wspomnieć :) Mam nadzieję, że da radę, bo podoba mi się jego zaangażowanie i że wierzy w to, że może się udać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie dzisiaj jedna przesyłka z kontynuacji współpracy ale czekam jeszcze na kilka ,ostatni tydzień był kiepściutki pod wzg. przesyłek może ten będzie lepszy.
  Ciekawi mnie cóż to za tajemnicza niespodzianka
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie pustki, poza tym problemy z blogerem wrr ale o tym w poście jak uda mi się go napisać i opublikować
  I też czekam na wieści od Jakuba:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy