środa, 18 czerwca 2014

Długi weekend? Nie dla wszystkich

Witam! Witam!

Od kilku dni nie mogę wrócić do domu o normalnej porze. Cały czas mam "coś do zrobienia". Czy to przy samochodzie, czy różne sprawy ogólne. Dziś też wróciłem później. Tacie kończy się ubezpieczenie samochodu, więc na mnie spadła odpowiedzialność, żeby wszystko załatwić przy tym. Z racji tego, że nie mam daleko do jego ubezpieczalni (raptem ok 400 metrów) to po pracy zabrałem dokumenty i wyruszyłem. Szybkie załatwienie sprawy i dostałem jeszcze prezent :) W tamtym roku przyznałem się, że zbieram długopisy i dostałem jeden. W tym również dostałem :)
Na pewno się przyda. Długopisów nigdy za wiele! :) Chociaż moja szufladka na długopisy mówi już coś innego. Ta w której są plastikowe długopisy twierdzi od pewnego czasu "Ufff... już nie mogę...", ale jakoś uda mi się jeszcze ten wcisnąć ;)

Dzisiaj też przyszła do mnie zamówiona z allegro kołdra. Musieliśmy zamówić bo mamy duże łóżko i lepiej mieć jedną dużą kołdrę niż 2 mniejsze (zwykłe). Mamy jedną dużą, ale ona jest bardzo ciepła, więc teraz padło na jakąś chłodniejszą. Szukaliśmy w sklepach, ale kołdra o wymiarach 200 x 220 to wydatek rzędu 120 zł. Na Allegro za niecałe 60 zł z przesyłką znaleźliśmy, więc jak tu nie wziąć?


Tu jeszcze spakowana "siedzi" na fotelu. Zaraz trzeba będzie ją odwinąć :)

Napisałem w tytule, że nie każdy ma długi weekend. Ja nie mam... Miałem wziąć dzień urlopu i mieliśmy pojechać nad wodę, ale skoro zapowiada się deszcz i chłodno to nie ma sensu jechać tyle km, żeby posiedzieć w bluzie. Dlatego w piątek zmierzam jak w każdy dzień roboczy do pracy. Mam zajęcie, ale szef przyjeżdża, więc pewnie dorzuci jakieś swoje "pomysły", na "już, teraz, natychmiast". Przeżyć piątek i będzie weekend ;)

Co tam u Was? Jakieś plany na długi weekend?

4 komentarze:

 1. Moja zona dzisaj w pracy i w niedziele wiec jestem w domu sam z synem bez weekendu

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle-planów brak- pogoda nie dopisuje :(

  OdpowiedzUsuń
 3. nie mam żadnych planów heh :D
  a kołdra naprawdę tania :D

  OdpowiedzUsuń
 4. My jutro mamy naszą małą 3 rocznicę, no i tez mielismy plana wybrać się nad jezioro Łagowskie. Miało być na jedną noc, bo ja w niedzielę na dniówkę, a K. w sobotę na dniówkę, ale nie wypali, pogoda do dupy, za przeproszeniem, no i trzeba siedzieć w domu....

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy