środa, 28 maja 2014

Przejściowo czy na dłużej?

Hej!

W pracy zawał roboty. Nie wiem jakim sposobem i kiedy się z tym uporamy, ale przy projektowaniu zejdzie masa czasu, a gdzie jeszcze wykonanie tych urządzeń? Ale na razie udajemy, że jest ok :) "Stary" myśli, że skoro w 4 dawaliśmy radę to tym bardziej w 3 damy. "Młody dziedzic" poszedł w długą i albo leży gdzieś pijany czy naćpany albo biega znów gdzieś nago po parku. "Gruby" za to... śpi... Tak wygląda zarządzanie w firmie w której pracuję :D Chyba gdyby nie szefowa to by to wszystko padło z prędkością światła :)

Ale co tam o robocie. Teraz trochę odpoczynku i "wieści ze skrzynki" :) ..I w tym momencie kończymy "wieści ze skrzynki".Więcej wieści w wieściach po wieściach, że tak pozwolę sobie sparafrazować :P

Dziś skrzynka PRAWIE świeciła pustkami. Prawie, bo zamiast przesyłek były tylko gazetki z marketów. No trudno, bywa i tak :) Zostały jeszcze 2 dni na to, żeby chociaż wyrównać wynik paczkowy z poprzedniego tygodnia, czyli 3 sztuki. Brakuje tylko jednej :D Może jednak poczta jakimś cudem odnajdzie te wszystkie, które powinny dojść, ale nie bawmy w się w s-f ;)

Ostatnio pisałem o tym, że kupiłem telewizor Samsung. Wszystko ładnie i pięknie tylko jest mała fajna, zabawna i jednocześnie czasem wkurzająca rzecz. Jaka? Mianowicie mój monitor też jest firmy Samsung i wszystkie te urządzenia można obsługiwać jednym pilotem. Dlatego gdy włączam tv to jednocześnie włączam monitor :) Najgorzej jest gdy przed snem jeszcze tv sobie chodzi i postanawiam go wyłączyć. Tv owszem gaśnie, ale mieszkanie rozjaśnia się od blasku monitora :D Trzeba chwilę pokombinować włączając i wyłączając, żeby w końcu można było zasnąć :) Oczywiście można to zrobić ręcznie, ale komu się chce jeszcze wstawać i szukać po ciemku włącznika? :)

Dziś to na tyle. Może jutro będzie można więcej napisać o przesyłkach :)


3 komentarze:

 1. Może jeszcze jakaś paczuszka się pojawi :)
  Nieźle z tym TV, kto by sie spodziewał :D

  OdpowiedzUsuń
 2. z tv mam identycznie w pracy.. cholerne samsungi ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę żeby paczki się odnalazły :) U mnie znowu jedno awizo... Ponoć z Krakowa, więc może płyta od RMF FM. Spodziewam się jednej. Ja mam w domu dwa telewizory Sony, co ma swoje plusy. Jak nie mogę znaleźć pilota od jednego z nich, to korzystam z drugiego :) Tak samo z dekoderami Cyfrowego Polsatu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy