wtorek, 28 lipca 2015

Pod namiot?

Witam wszystkich! :)

Dziś była ciekawa pogoda. Zrobiło się gorąco, więc wyszliśmy pootwierać w samochodach okna. Kilkanaście minut później zerwał się wiatr, więc znów wyszliśmy, ale tym razem by wszystko pozamykać. Nie minęło kilka minut, a przyszła ulewa. Powietrze się ochłodziło i zrobiło się przyjemniej. Po 2 godzinach powtórka: gorąco - otwieramy. 20 minut później kończąc pracę biegliśmy do samochodów zamykać okna, bo znów zaczęło padać i padało prawie przez cały czas jaki poświęciłem na powrót. Dzisiejsza pogoda mi się podobała głównie ze względu na temperaturę. Lubię gdy wynosi ona max 23 stopnie. Przecież mamy klimat umiarkowany, a nie równikowy ;)

Dzisiaj odwiedził mnie kurier i listonosz. Kurier przyniósł przesyłkę z moją najnowszą współpracą. Dziś tylko o niej wspomnę, bo pojawi się w osobnym poście w ciągu kilku dni.


Na razie cicho-sza ;) To będzie moja słodka tajemnica ;)


Listonosz za to przyniósł małą nagrodę.


Jak pewnie wiele osób wie, NikWax na swojej stronie umieścił Quiz. Po jego prawidłowym rozwiązaniu dostajemy próbkę preparatu. W tym miesiącu jest to impregnat i ochrona przed promieniami UV dla namiotów (ale też i do markiz, plecaków, koszy na plecy, oraz toreb do aparatów i kamer). Przydatna rzecz i na pewno z niej skorzystam. Zrobię sobie wodoodporny plecak ;)

Widzieliście wczorajszy tekst o "gotowcach"? Jeśli nie to zapraszam do lektury :) KLIK
Może dotrze to do kilku osób, które wysyłają mi prośby o gadżety :D Serio, są tacy :D

Co u Was słychać? Widzę, że jakby mniej przesyłek przychodzi. Nie liczę tych z urzędów, bo to jest poza wszelką statystyką :P

2 komentarze:

  1. Gratulacje:)
    mnie coś nie idzie z tym Quizem :P odpuściłam :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję współpracy! Do mnie właśnie dzisiaj też doszła paczuczka, ale z niego innym zestawem. Trzeba się brać do testowania :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy