środa, 10 grudnia 2014

Nic ciekawego

Cześć!

Właściwie to nawet nieciekawych rzeczy nie ma. Chociaż... Czy pustka jest ciekawa czy raczej nie? Zależy też od pustki. Kosmos jest fascynujący, a jest w większości pustką :)

Dziś miałem "Imieniny". Nie, dziś nie jest Pawła i nie mam drugiego imienia :) "Imieninami" nazywamy standardowy opieprz od szefa. Dlaczego? Hmmm... Jak się okazuje za to, że zrobiłem urządzenie zgodnie z ofertą. Głupie? Całkowicie :D Zwłaszcza, że to nawet nie jest jego robota tylko jego syna, a co za tym idzie inna firma (różniąca się tylko cyferką w nazwie ale jednak). Co można robić przez pół godziny wrzasków tępego wieśniaka? Wkurzać go do granic możliwości byciem spokojnym... "Tak", "Dobrze", "Rozumiem", "Wezmę to i na armatę przerobię" nie spowodowały, że się uspokoił, ale przynajmniej zapakował się do samochodu i pojechał. Nie pokazał się już później więc reszta dnia upłynęła w spokoju. Chociaż tyle :) Oby jutro nie było powtórki z rozrywki bo zwariować można.

Wykorzystam teraz chwilę czasu i poślę kilka wiadomości, a potem spać. Dziś położę się wcześniej spać. Dla zdrowia :)

A co u Was?

1 komentarz:

  1. ja chyba z racji swojego charakteru usiadłabym i czekała aż skończy mówić bez żadnego mojego słowa - to wkurza ludzi bardziej, kiedy się tylko na nich patrzy :) mówią mi, że moje spojrzenie mówi wszystko hehe :D no cóż taka już jestem :)

    u mnie poza szkołą nic ciekawego, za tydzień już wolne! :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy