piątek, 5 grudnia 2014

A licznik wciąż bije

Witam w piątkowy wieczór!

Jutro Mikołaj. Prezenty naszykowane? Ja chciałem dostać dziś jakiś mały prezent od listonosza, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie ma niczego dla mnie. Może w poniedziałek? Taki spóźniony? :)

Dziś nabijam licznik wysłanych wiadomości. Jest godzina 18:03 i w tej chwili pokazuje 541 wysłanych wiadomości. Dziś tylko do Polski. Jutro pobawię się zagranicznymi firmami i urzędami. Skoro dzień jeszcze młody to zabieram się do pisania.

Co u Was? Dostaliście od Mikołaja takie paczki jak np. Artur? U niego to zaszalał :)

8 komentarzy:

 1. u mnie tylko zamówiona książka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czekam na zamówioną rzecz, ale ona ma iść min. 15 dni roboczych. Może w przyszłym tygodniu będzie. Chciałbym dostać przed świętami :)

   Usuń
 2. Ja nie wierzę w Mikołaja nawet tego pocztowego :P dzisiaj trochę maili wysłane, weekend dość zajęty, więc nie będzie na to czasu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brodaty Mikuś to nie moja bajka. Ale prezenty lubię :D

   Usuń
 3. Tyle wysłanych maili i ani jednej paczuszki? Szkoda trochę... Oby jednak w poniedziałek ten spóźniony Mikołaj się pojawił w skrzynce :D

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja już swój prezent dostałam! i to nawet dwa :D oprócz słodkości znalazł się tam Komin - hehe dla wtajemniczonych taki szalik i cieplutkie papciochy do śmigania po domciu :D chyba jednak byłam grzeczna bo w tym roku mam wyjątkowo bogate Mikołajki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. A u nie coś było? :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy