poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Pierwszy dzień krótkiego tygodnia

Witajcie! Co dziś u Was słychać?

U mnie w skrzynce nie było niczego. Dla mnie. Była za to przesyłka dla Mariki :) Czasem ma natchnienie i wyśle kilka maili. Wysyła głównie do pewników więc często coś przychodzi. Tak było i dziś, gdy ze skrzynki wyciągnąłem przesyłkę zaadresowaną na nią:
W środku było trochę makulatury:
  • Informator
  • Mapa
Wczoraj była u mnie siostra. Pokazałem jej swój zbiór gadżetów i dałem kilka, które jej się przydadzą. Zaczęła zazdrościć :D W końcu to od niej podłapałem gadżeciarstwo ;) Stwierdziła, że jeśli będzie miała trochę czasu to też zacznie wysyłać maile bo chce takie fajne gadżety :D Na razie dostała kilka odblasków, smycze i pokrowiec na siodełko. Przyda jej się bo jeździ sporo na rowerze w Holandii.

Jutro będę miał zajęcie. Siostra kupiła laptopa i będę musiał zająć się wszystkim. Na szczęście kupiła bez systemu :) Nie mogę patrzeć na te kafelki Win8, które teraz wszędzie próbują wepchnąć. Teraz będę mógł tam zainstalować Win7, sterowniki i chyba dorzucę jej swoją bazę mailową :D Skoro chce wysyłać maile to niech już ma na start kilkadziesiąt tys. adresów :D

Jeszcze się przelecę po Waszych blogach i koniec na dziś. Może jutro wyślę kilka maili?

2 komentarze:

  1. Dobre Pawle. Jeszcze lepsze rzeczy od Ciebie dostanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluję :D
    fajnie że dałeś siostrze trochę tego :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy