poniedziałek, 7 kwietnia 2014

At last!

Hej! Jak się dziś macie? Mnie jeszcze trochę kaszel męczy, ale powoli dochodzę do siebie :)

Nareszcie! W skrzynce znalazłem awizo. Jak ja dawno awizo nie widziałem... Pobiegłem na pocztę i przyniosłem z niej średnią przesyłkę :) Ciekawość nie pozwoliła mi donieść jej całej i już wracając została rozerwana (tym razem przeze mnie, a nie na poczcie).


Oto co zawierała:
 • Długopis
 • Notes w twardej oprawie. Wyjątkowo w linie :)
 • Torba
 • Katalog

Przez weekend nie wysłałem ani jednego maila. Jedno, że jeszcze czułem się przeziębiony, a drugie, że nie chciało mi się :) Leniłem się tak bardzo, że nawet nie zrobiłem zapowiedzianej lasagne :D Dopiero teraz będę się za nią brał ;) Na razie nie wiem też kiedy będę mógł wysłać kilka maili. Może kilka się uda... Bo bez tego to tylko jakieś zaległe przesyłki przyjść mogą. Powinno ich trochę być ale ile z nich dotrwa kresu podróży z Pocztą Polską? ;)

Aha... Dzisiejszą przesyłkę udało mi się dostać dzięki uprzejmości jednej pani sekretarki w tej firmie. Otrzymałem gadżety tylko dlatego, że jej syn też ma na imię Paweł :) Firma ma jasną politykę - nie wysyła gadżetów nikomu, kto nie jest klientem firmy. Z tego względu adres jest niedostępny dla Was na wymianę... Przykro mi... Nawet gdybym podał komuś adres to i tak nic nie dostanie, a ja będę miał niemiłą wiadomość od pani sekretarki :P

7 komentarzy:

 1. Gratulacje- wreszcie :) Bardzo fajna torba. U mnie też awizo. Ale niestety nie można odebrać w ten sam dzień :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na każdej poczcie do której należałem można było odebrać tego samego dnia. Warunkiem było dostarczenie przez listonosza przesyłki na pocztę. Zwykle tak po 17 można spokojnie odebrać. Na obecnej odbieram po 16. Już wtedy są wszystkie w systemie i mogą wydawać :)

   Usuń
 2. Gratulacje:)
  U mnie tylko makulatura:(

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję:)
  U mnie 6 przesyłke:)

  OdpowiedzUsuń
 4. nareszcie jakaś paczka :D gratki :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy