czwartek, 24 kwietnia 2014

Papierowo

Witajcie! To mój drugi post dzisiaj :) Ale skoro poprzedni był recenzją to ten jest już tylko i wyłącznie kolekcjonerski.

W ciągu ostatniego miesiąca dostałem kilka pozytywów. Jednak z tych wszystkich zapowiedzianych dotarła do mnie tylko jedna przesyłka :D Reszty nie ma... Liczę na to, że w końcu zaczną przychodzić. Zwłaszcza, że dzisiejsza też była jedną z tych zapowiedzianych.
W przesyłce znalazłem:
 • Mapę
 • Folder w 3 językach
 • Ulotkę
 • Płytę z prezentacją obrzędów ludowych
Dlatego właśnie dziś jest papierowo :) Jutro ostatni dzień tygodnia... Marika już mi zapowiedziała, że idziemy na zakupy, bo trzeba mnie ubrać.. Tak jakby facetowi było potrzebne więcej ubrań :P No ale niech jej będzie ;)

Dzisiaj już nic więcej nie robię. No.. Tylko pozmywać muszę, ale to nic wielkiego :) Spojrzę jeszcze co u Was słychać i można odpocząć po całym dniu.

11 komentarzy:

 1. Super przesyłka !!! Widzę że tak jak i u mnie kobieta zagania do prac domowych ;-)!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam z siebie też lubię prace domowe. Nie wszystkie, ale większość :) Kobiecie zostawiam obsługę pralki, a ja mogę w kuchni szaleć ;)

   Usuń
 2. Dostałam z tego miejsca jak zaczynałam swoją przygodę z darmówkami ale nie było płyty ;)

  U mnie znowu jest na odwrót:P to moja druga połówka chętnie chodzi na zakupy wszelkiego typu, ja jestem strasznie oporna:P a zwłaszcza jeśli chodzi o odzież:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie lubię kupować ubrań. Na każde inne zakupy mogę iść byle nie była to odzież :P Upatrzyłem sobie bluzę i jutro po nią pójdę. Jeśli znajdę coś w między czasie to można obejrzeć :)

   Usuń
 3. Pawle z babami się nie wygra :D.Lepiej iść niż później słuchać gadania. heheh

  OdpowiedzUsuń
 4. może w następnym tygodniu będzie lepiej :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję ;)
  Ciekawa jestem Twoich nawiązanych współprac ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie się współprace nie układają ;) Jak już złapię to jest dobrze, ale jest ich tylko garstka i nie zanosi się na więcej w najbliższym czasie ;)

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy