poniedziałek, 15 czerwca 2015

Odpoczynek

Hej!

Przedłużyliśmy sobie weekend :) W sobotę w końcu wybrałem gdzie pojedziemy w niedzielę. Wybór padł na Jezioro Białe w Okunince. Obydwoje nigdy tam nie byliśmy, a dystans ok 200 km nie jest całodzienną jazdą. Zatem pojechaliśmy... zatankować. Musi być coś w baku na drogę.

Z racji tego, że tankuję głównie na BP to zbieram punkty Payback. Co jakiś czas przeglądam katalogi nagród i gdy jest coś ciekawego to można wykorzystać zebrane punkty. Na wyjazd potrzebowaliśmy jakiejś torby podróżnej, a w katalogu akurat jest jedna z 4F za 4999 punktów (czyli równowartość (49,99 zł). Za taką cenę to świetna okazja :) Zwłaszcza, że do tej torby dopłaca się tylko 1 zł, a resztę stanowi właśnie tych 4999 punktów ściąganych z karty Payback.
Torba jest bardzo pojemna i się przydała. Bez problemu pomieściła wszystko co mieliśmy. Teraz zbieram punkty na jakieś kolejne okazje ;)

Jak się udał niedzielny wypad? Świetnie :) Opaliliśmy się i połaziliśmy po plaży. Do tego jeszcze godzinka na rowerku wodnym, a później obiad w barze. Oj wczoraj był gorący dzień. Dobrze, że było trochę chmur to człowiek się nie przegrzewał.

Wynajęliśmy pokój na jedną noc i dziś mieliśmy w planach odwiedzenie jeszcze Muzeum Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze. Niestety od rana zaczął siąpić deszcz. Pojechaliśmy na miejsce i kolejna przeszkoda. Muzeum zamknięte, a wjazd zagrodzony taśmą. Trudno... Mieliśmy w drodze powrotnej jeszcze odwiedzić kilka miejsc, ale przy takiej pogodzie nie było sensu łazić. Postanowiliśmy, że gdyby bliżej Lublina przestało padać to chociaż Majdanek odwiedzimy, ale deszcz nie ustawał, więc pozostała jazda do domu.

W domu byliśmy o godzi. 15 i pod blokiem spotkaliśmy jeszcze listonosza. Nawet nie musiałem pytać czy czegoś nie zostawił bo od razu nas rozpoznał i powiedział, że do skrzynki wrzucił kilka rzeczy :) I faktycznie znalazłem tam 3 przesyłki:

1. "Próbka" od Skyn :)


Kiedyś już dostałem prezerwatywę, ale była w ramach gadżetów. Tej się spodziewał, więc nie była takim zaskoczeniem jak tamta :)

2.


  • Mapa
  • Ulotka
  • Przewodnik
Pierwsza przesyłka ze Słowacji. Jeszcze jedna jest zapowiedziana i może niebawem przyjdzie :)

3.

  • Teczka
  • Zakładka
  • Ulotki
  • Kolorowanka
  • Przypinka
  • Mapy
  • Przewodnik geologiczny

Jutro powrót do rzeczywistości, czyli praca. Może uda się w sierpniu wyjechać na dłużej w jakieś miejsce. Na razie taki mały odpoczynkowy wypad musi wystarczyć :) Baterie naładowane na najbliższy czas :)

Jak Wam udał się ten gorący weekend? Udało Wam się chociaż odrobinę odpocząć?


EDIT
_________________________________________

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o prezerwatywach Unimilu z serii Skyn to zapraszam na tę stronę:
http://drogadosiebie.pl/seks/skyn/

Znajdują się na niej zebrane informacje i charakterystyki prezerwatyw tej serii.
Zapraszam! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy