czwartek, 31 lipca 2014

Urzędowo

Witajcie!

Duuuszno.... Gorąco... Wolę zimę. Zdecydowanie. Mimo, że nawet zimą leje się ze mnie (ech ta nadpotliwość) to wolę gdy jest chłodniej. Teraz jeszcze w końcu nam w biurze zrobili klimatyzacje. Dlatego w pomieszczeniu mam przyjemne 26 st, ale wyjdę za drzwi i od razu uderzenie gorąca bo na dworze jest w słońcu ponad 33 st. Jak się nie przeziębię to będzie dobrze :D

Dziś listonosz przywędrował do mnie i przyniósł 3 przesyłki. Teraz przez jakiś czas będzie mała ciągłość "urzędowa". I dobrze! :) Brakowało mi tych przesyłek :)  To co mam dziś?1.
 • Folder
 • Przypinka
2.
 • 3 pocztówki
 • Mapa
 • Folder
3.
 • 3 pocztówki
 • 2 ulotki
 • Folder

Jutro piątek! Wytrzymać 8 godzin w pracy i wolnego trochę. Cały czas brakuje nam jednego konstruktora w biurze. Jak długo 3 może robić projekty, przy których kogoś brakuje? Choćby do prostych rzeczy. Jakby tylko z nasze rysunki przygotowywał do wypalenia na plazmie to odeszłoby nam kilka godzin zabawy. Jednak szefostwo na nasze pytania o nowego członka załogi odpowiada tylko "eeemmmfff" i ucieka z pokoju. Chyba się jednak nie zanosi na świeżą krew...

Żeby zapewnić w miarę stały dopływ pocztówek siądę sobie teraz i napiszę kilka wiadomości. Mam trochę rzeczy, które chyba mógłbym rozdać... Zastanawiam się nad rozdaniem :) Ale to jeszcze. Muszę uzbierać więcej ;)

6 komentarzy:

 1. Gratulacje :) w końcu skrzynka znowu czuje się potrzebna:))

  Mam tak jak Ty w upały niestety ://
  ale własnie kropi deszczyk:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to dziedziczne. Ja, moja mama i jeszcze kilka osób z jej strony rodziny. Taka przypadłość genetyczna :/ Nic przyjemnego w czasie upału myśleć o tym gdzie akurat ma się jakąś chusteczkę bo pot już można w wiadro zbierać.

   U mnie też kropi :) Zrobiło się chłodniej i bardzo dobrze!

   Usuń
 2. U Nas do godziny 14 jest słonecznie i upał a później do wieczora co chwila burze i deszcze. Też chyba muszę trochę popisać bo brakuje mi przesyłek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki Pawle ,tak gorąco a teraz pada u nas i burza :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak najbardziej (Urzędowo) Gratuluję :)
  U nas na razie gorąc i duchota i ani grama deszczu:\

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy