poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Prezydenckie zdjęcie

Czołem!

Zaczął się nowy tydzień. Dziś w skrzynce była jedna przesyłka, jedną mam zapowiedzianą (ja opłacam przesyłkę przy odbiorze) i... i to jak na razie tyle. Ale dobrze jest.

Napisałem do wszystkich (no prawie... 3 z mojego miasta sobie darowałem) posłów na sejm i co jakiś czas spływają od nich przesyłki. Jak na razie tylko z PiSu :) Dziś może nie tak do końca PiS, dlatego napiszę lepiej PiS/Prezydent.


  • List z Kancelarii Prezydenta RP
  • Zdjęcie prezydenta Andrzeja Dudy
Podoba mi się treść listu, dlatego go tu zacytuję:

W nawiązaniu do listu z dnia xxx uprzejmie informujemy, że Kancelaria Prezydenta RP nie ma możliwości przesyłania gadżetów wszystkim chętnym i bardzo licznie zwracającym się o nie kolekcjonerom.
Niewielkie ilości upominków jakimi dysponujemy, przekazywane są głównie na aukcje charytatywne, organizowane w celu zebrania funduszy dla ratowania zdrowia i życia.

Specjalnie wyróżniłem tekst, który mi się spodobał. Przynajmniej dobrze przemyślana akcja, a nie masowe zamawianie pierdół i rozdawanie. Temu mogę przyklasnąć, chociaż wolałbym, żeby w państwowej kasie zawsze były pieniądze na ratowanie życia i zdrowia. Cóż, nie można mieć wszystkiego :)

2 komentarze:

  1. Gratki. U Nas to już ścieżka do skrzynki zarosła i listonosz nie umie trafić ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluje ja mam autograf byłego Prezydenta Komorowskiego ale na autograf obecnego Andrzeja Dudy się jeszcze nie załapałem

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy