wtorek, 26 kwietnia 2016

Katalog

Witajcie!

Miałem napisać wczoraj post, ale ostatecznie zrezygnowałem. Zabrałem się za niego dopiero dziś. W sumie, o czym miałem napisać wczoraj? Przyszła tylko jedna przesyłka, zapowiedziana jakiś czas temu i wiedziałem co w niej będzie.


  • Katalog
Dobrze, że poczekałem z postem do dziś. Mogę się pochwalić zakupem :) Jak pisałem w piątek, w Empiku z okazji Dnia Książki była promocja. Dziś odebrałem swoje zamówienie.


Bardzo się cieszę :) Brakowało mi "Morta". Chcę zacząć czytać cykl o Śmierci teraz i brakowało mi tej początkowej książki. Do tego jeszcze 2 książki Pilipiuka. Marice spodobała się jego twórczość, to jak tu nie kupić nowości i książki, której w ręce jeszcze nie trzymałem? :)

Poza tym Alex nie do końca pozbył się grzybicy. Długo go smarowaliśmy i wszystko już mu poznikało. Wczoraj widząc że obydwa prosiaki namiętnie się drapią złapałem jednego i drugiego i obejrzałem... Niestety jutro czeka nas wycieczka do weterynarza. Na razie od rana są smarowane maścią. Gdybym nie obciął Edka na krótko to bym nawet nie zauważył, że coś mu się na skórze dzieje. Ech... Nie wiem kiedy będzie spokój z chorobami tych prosiaków :)

1 komentarz:

  1. Gratuluję. Lubię zapowiedziane przesyłki, choć niekoniecznie, gdy nadawca zdradza ich zawartość - niespodzianki są najlepsze :P
    Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy