poniedziałek, 4 stycznia 2016

Ot i nowy rok

Witajcie w Nowym Roku! :) Na razie przywitał nas mrozem, ale może też i paczkami nas powita.

Jeszcze w tamtym roku dostałem jedną przesyłkę. W sylwestra. Że w ogóle chciało się listonoszowi jeszcze wtedy chodzić :) Przyniósł mi próbkę preparatu od NikWax wygraną w quizie.Jest to preparat do impregnacji puchu. Do kurtek puchowych jak znalazł :)

W tym roku też odwiedził mnie listonosz. Zupełnie niespodziewanie, ponieważ ostatnio nie miałem ani czasu, ani zapału do wysyłania maili.


 • Kubek termiczny - Pierwszy w kolekcji!
 • Długopis
 • PIN
No może nie taki znów pierwszy... Z jednej firmy już mam kubek, a właściwie kubeczek. Ten jest za to większy i lepiej wykonany :)

W mailu w nowym roku też się trochę ruszyło. Mimo mojego zastoju w wiadomościach, dostałem dziś wiadomość, że mam ciekawą prośbę i coś się dla mnie znajdzie. Jest też propozycja wymiany adresami lub gadżetami. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Dziś się już żegnam. Jutro będę miał trochę czasu i opiszę o kilku zmianach jakie nastąpiły na przełomie starego i nowego roku. Muszę się tylko spiąć w sobie i zacząć regularnie prowadzić bloga i pisać więcej maili :P

4 komentarze:

 1. Ja tam kubków termicznych mam 3 ale ten jest bardzo ładny - gratuluje a i bardzo podoba mi się ten PIN

  OdpowiedzUsuń
 2. Kubek najlepszy pozdrawiam i zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 3. dobry wieczur pisze do panztwa w sprawie gadzetuw dla mojej siostry ktura hodzi do 6 kl podstawuwki ,bardzo prosze o wiencej info na majla malazosia@cmoki.pl jakie to so gadzety

  OdpowiedzUsuń
 4. Kubek termiczny, parę lat temu tego nie było :) Gratuluje i pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy