wtorek, 6 października 2015

3 przesyłki

Hej!

Miałem dziś iść do lekarza... To poszedłem. Nie wiedziałem od której rejestracja jest otwarta. Podejrzewałem, że tak jak w innym szpitalu o 7:30, ale jakie są kolejki? Mając cały czas w pamięci sytuację sprzed nieco ponad 2 lat, gdy przyjechałem o 5:30 i byłem 42 w kolejce (przyjmowało dwóch lekarzy, każdy miał 20 pacjentów) wstałem o 4 i na 5 byłem na miejscu. Głucho, cicho i gorąco, bo kaloryfery zaczęły grzać i chyba były rozkręcone na full.

Dopiero po kilkunastu minutach przyszedł jakiś cieć chyba i zaczął najeżdżać na większość partii politycznych i polityków, że to złodzieje, zdrajcy i w ogóle swołocz najgorszej maści. Oczywiście jest według niego ratunek. To jedyna prawa, sprawiedliwa, zakłamana, patriotyczna, zaściankowa, obłudna, w pełni katolicka partia na czele której stoi kurdupel Jarosław I Wybawiciel! Ech... Jak człowiek mówiący "bydzie", "wejszło", "partyjoci" czy "wzionem" może mówić o byłym prezydencie, że to debil analfabeta? Radom... zagłębie PiSu... Tyle lat okupowali stołki w tym mieście i ludzie nadal im wierzą... Ale cóż. Obiecać patologii 500 zł na każdego kolejnego małego patola i podpisy są :) Tylko co z lotniskiem? :D

Tfu! Wracam do tematu.O 6 przyszły 2 osoby. To przynajmniej można było pogadać o czymś innym niż polityka. W końcu nadeszła upragniona godzina 7:30. Jestem pierwszy przy okienku, podałem dokumenty. Kilka minut wypisywania papierów, szukanie kolejnych, kliknięcia w komputer.

- Może być na czwartek? Bo dziś lekarza nie ma, który by obejrzał panu nogę.

Powietrze ze mnie uszło. Szkoda, że z kolana nie uszła też woda to bym miał trochę lżej. Cóż było robić, zgodziłem się. 2,5 godziny czekania, żeby po 6 minutach odejść :) Kolejna wycieczka w czwartek. Będę musiał dzisiejszy dzień wypisać sobie jako urlop. Może lekarz mi to wynagrodzi i dostanę kilka dni zwolnienia ;)

Przejdźmy do przesyłek. Dziś były w ilości sztuk 3 :)

1.


 • Metalowy brelok
2. • Naklejki
 • Plakat
 • Ulotka
 • Folder
3.

Najlepsza dziś przesyłka :) • 2 długopisy
 • Ołówek
 • Notes A4
 • Blok karteczek na mini palecie
 • Katalog
Na taki bloczek od dawna polowałem :D Fajnie wygląda i na pewno się przyda. Na razie używam jeszcze bloczek, który dostałem 4 lata temu. Jeszcze na długo wystarczy. W ogóle do końca życia już nie muszę chyba kupować żadnych notesów. O długopisach nie wspominając :D

Wstałem wcześnie rano i jestem już zmęczony... Chyba tylko opłacę kilka rachunków i walnę się spać.

Co do Was dziś przyszło? Macie jakieś ciekawe okazy?

1 komentarz:

 1. Takie bloczki na mini palecie chyba teraz są trendy bo ja też podobny dostałem.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy