poniedziałek, 21 września 2015

Obijam się...

Witajcie!

To już prawie 2 tygodnie? Masakra, jak ten czas zleciał. Nie daję znaku życia, ponieważ przez ten czas napisałem za mało maili, żeby coś otrzymać. Taki paradoks - wystarczająco na kilka pozytywów, ale za mało, żeby coś przyszło. Dziwne to trochę :)

Jednak nie wszystko stracone. W czwartek otrzymałem miły mail z treści którego wynikało, że moja prośba się spodobała i mimo, że nie spełniają podobnych próśb to jednak obok tej nie można przejść obojętnie. Dlatego jeszcze w czwartek została do mnie nadana przesyłeczka. Dzisiaj dotarła :)


  • Terminarz rozgrywek
  • Smycz w kolorach i z logo Taurona
  • 31 kart z sylwetkami reprezentantów Polski w koszykówce
Od piątku jest u nas Edek. Przywieźliśmy go, bo coś mu się pojawiło na plecach. Jakaś bulwa. Zabrałem go w sobotę do znajomego weterynarza i ten mnie uspokoił. To raczej nic groźnego. Możliwe, że gdzieś się zadrapał. Jeśli nie będzie się powiększało to nie trzeba się bać. Teraz trzeba będzie go obserwować. Na razie grubasek biega po domu i podbiera nam słonecznika :)

Trzeba będzie znaleźć czas na wysłanie kilku maili. 2-3 przypomnienia i trochę nowych. Może przestanę się lenić i zajmę się tym w końcu :P

1 komentarz:

  1. Witam czy by moglaby pani mi pszesłać darmowe prubki ? prosze o kontakt na gg 53865420 potszebóje takih gadzetuw do szkoly,z gury dzienkuje za poświencony mi pani czas.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy