piątek, 20 stycznia 2017

Pendrivy!

Witajcie!

Jak ja lubię pendrivy. Mogę ich nawet nie używać, ale sama ich obecność sprawia mi radość :) Zwłaszcza wtedy, gdy mają one jakieś nietypowe kształty. Ale o nich za chwilę. Dziś przyszły 2 przesyłki i najpierw o tej bez pendraków.

1.
 1. Katalogi
Po kontakcie z firmą otrzymałem katalogi. Niby nic powiecie, ale dla mnie te katalogi są akurat świetne. Dużo materiału z mojej branży i wiele ciekawych rozwiązań, które miałyby zastosowanie w projektowanych przeze mnie urządzeniach. Muszę się z tymi katalogami bliżej zapoznać i zachować. Może kiedyś w pracy z nich skorzystam?

2.

I oto pendrivy o których wspominałem już na początku.
 • Pendrive 8 GB
 • Gumowy pendrive 8 GB
 • 2 metalowe długopisy
 • Mały scyzoryk
I właśnie takie nietypowe pendrivy uwielbiam. Gdyby nie pudełko z informacją o pojemności to uważałbym, że jest to jakaś gumowa reklama. Będę go chyba używał w pracy. Jego obudowa zapewnia mu odporność i nie powinien się szybko zniszczyć gdy będę go codziennie nosił ze sobą w plecaku.

Jakie macie plany na weekend? Ja jutro planuję siąść i wysłać trochę maili, a w niedzielę chyba zabawić się w kucharza i zrobić zupę pieczarkową. Dziś odebrałem Marikę z pracy i przy okazji skoczyliśmy na niewielkie zakupy. Kupiliśmy 0,5 kg pieczarek za 2 zł... więc jak tu nie robić zupy pieczarkowej? :D

6 komentarzy:

 1. Też lubię takie nietypowe pendrive. Mam w swojej kolekcji między innymi w kształcie: małego kubka kawy czy 2 w kształcie tirka. Te dwa ostatnie są dla mnie bardzo szczególne poniewaź jeden wozi moją całą muzykę a drugi zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja mam jeszcze klucz do filmów :) Kiedyś siostrze kupiłem w kształcie pocisku, ale chyba gdzieś do zgubiła

   Usuń
 2. Gratuluję! Jak to zawsze powtarzam, pendrivów nigdy za wiele! Z moich nietypowych, to chyba również kluczyk i ukryte w długopisie lub smyczce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do Nas coś nigdy nie chciały przychodzić i mamy tylko dwa w formie kart. Zupa pychotka chociaż ja od kilku miesięcy robię panierowane i pieczone pieczarki

  OdpowiedzUsuń
 4. Interesuje Pana wymiana adresem? Jeśli tak to zapraszam na https://www.facebook.com/gadzety.eli
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymiana jak najbardziej, ale fb nie posiadam, nigdy nie chciałem mieć i nie będę miał :D Dlatego kontakt ze mną jest, ale najlepiej mailowy.

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy