poniedziałek, 21 listopada 2016

Ja żyję!

Witajcie!

Oj jak mnie tu dawno nie było. Pajęczyny zetrzeć, pająki pogonić, kurz wytrzeć i można siadać. Dwa miesiące minęły i w końcu zacząłem znów zabierać się do pracy. Wysłałem sporo wiadomości i dziś mogę się uśmiechnąć i powiedzieć, że WRACAM! :D

Przez ten czas jak mnie nie było nie zaglądałem nawet na inne blogi. Żeby mnie nie kusiło i żebym nie dostał jakiegoś załamania nerwowego. Musiałem zebrać siły, oczyścić głowę i dopiero mogłem znów się zabrać za swoje hobby. A powiem Wam, że to nie tak łatwo. Przeczytałem w tym czasie kilka książek, obejrzałem masę filmów i seriali, zacząłem nawet grać w grę "Skyrim", którą mam od chwili premiery, ale do tej pory jej nie skończyłem :) Zabrałem się za czytanie "Władcy Pierścieni" i już myślałem, że w tym roku sobie daruję wysyłanie maili, bo książka bardziej wciąga. Jednak jakoś pogodzę to wszystko. Muszę ;) No, ale koniec przynudzania. Wynurzyłem się z niebytu, więc pora pokazać z czym wracam.

1. • Zdjęcia z autografami żużlowców
2.
 • 8 balonów
 • 3 breloki otwieracze
 • 3 otwieracze
 • 2 metalowe długopisy
 • 2 smycze
W drodze do mnie (taką mam nadzieję) jest koszulka. W najbliższych dniach, więc pojawię się znów. Ale tym razem muszę dopilnować, żeby była jakaś regularność. bo oglądalność spadłą na pysk. Właściwie czemu miałaby tego nie zrobić. W końcu stagnacja pełną gębą była :)


Do usłyszenia! :)

5 komentarzy:

 1. Świetnie, że wróciłeś! Każdemu przydaje się taka przerwa. Życzę powodzenia i wielu wyczekiwanych przesyłek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witamy ponownie ;)a myślałam, że oznajmisz, że Was przybędzie i temu cisza ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie że wróciłeś :-)
  Mam nadzieje że teraz masz głowę pełną pomysłów do jakich firm napisać w sprawie gadżetów POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 4. Głowa odpoczęła i wiem gdzie chcę napisać. Oprócz nowych mam jeszcze ponad 15 tys. starych adresów, na które chcę napisać ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy