środa, 25 maja 2016

I znów 2 tygodnie

Jakoś ten 2 tygodniowy przestój powoli wchodzi mi w krew, dlatego postanowiłem go zmienić :) Dziś przyszła jedna zapowiedziana przesyłka i mam jeszcze 2-3 pozytywy. Będzie lepiej ;)


 • Kubek - 17 w kolekcji :)
 • Metalowy długopis
 • Album z płytami
Niestety nie mam długiego weekendu. W piątek normalnie trzeba do pracy iść.

W czwartek byłem u lekarza. Wyjaśnił mi co znaczą wyniki moich badań rezonansu. Teraz wiem, że uszkodzona jest łękotka (możliwe pęknięcie) i kilka innych uszkodzeń. Dostałem skierowanie na rehabilitację, ale w jednym miejscu najbliższy termin to styczeń, a w drugim koniec lutego... Będę musiał poszukać lepszych terminów, bo jak można z uszkodzoną nogą czekać tyle czasu? Terminy rehabilitacji są jakieś idiotyczne. Po to płacę składki, żebym musiał teraz może iść i tak prywatnie?Dziwy nad dziwami... W dodatku jeszcze mam jako zabieg wpisane kąpiele i nie wszędzie je mają. To już by odpadał jeden zabieg. Ech służbo zdrowia, Quo Vadis?

3 komentarze:

 1. Gratuluje przeyłki - fajny ten kubeczek

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję przesyłki i pozytywów - widzę, że powoli wracasz do formy ;-)
  Co do naszej służby zdrowia to szkoda słów. Moja babcia też dostała przedwczoraj skierowanie na pilną rehabilitację na nogę. Najbliższy termin koniec sierpnia, więc to i tak lepiej niż u Ciebie...
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy