wtorek, 9 lutego 2016

Kalendarz i puzzle

Witajcie!

Mimo wysłania ponad kilku tysięcy wiadomości w ostatnich 2 tygodniach otrzymałem jedynie jedną negatywną odpowiedź (mimo to, bardzo sympatyczną). Dopiero dziś się statystyka zmieniła i listonosz dostarczył przesyłkę.

Nie wiem dokładnie skąd przyszła. Na kopercie inny nadawca, na gadżetach za to z innego działu. Dziś zdjęcie bez retuszu. Taki bonus z racji tego, że rzadko coś publikuję.

 • Puzzle
 • Kalendarz książkowy na 2016 r.
Dziś się fatalnie czuję. Solpadeina i Theraflu trzymają mnie na nogach. Grypa grasuje, ale objawów grypowych jako takich nie mam. Nafaszeruję się chemią i jakoś będzie :)

7 komentarzy:

 1. Super gadzet zapraszam do siebie pozdrawiem

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Dostałem dzisiaj identyczną :) Kilka dni temu pisałem do Kancelarii Premiera, więc obstawiam, że to od nich.

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba z kancelarii premiera :) Stamtąd dostałam moje pierwsze gadżety, tyle że skromniej, bo była to zakładka na magnesie i taka jakby układanka :D

  OdpowiedzUsuń
 4. gratki , jeszcze puzzli nie udalo mi sie dostac

  OdpowiedzUsuń
 5. No i właśnie nie wiem gdzie prośbę pisałem ostatnio :) Na kopercie jest napisane, że to z "Centrum Informacyjnego Rządu", ale gadżety z kancelarii. Jakby nie patrzeć to gdzieś z tego rejonu :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy