poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Próbeczki

Hej!

Marika od głupiego czasu bezskutecznie wygania mnie do dermatologa. Przez to, że mam pieprzyka, który jej się nie podoba. Dziś dopięła swego. Jak się kobieta uprze to nie ma przeproś. Dla świętego spokoju już musiałem iść. Ale nie sam :) Poszła ze mną pilnować mnie czy na pewno trafię :)

Pieprzyk okazał się niegroźny, ale żeby w ogóle coś zrobić to pani dermatolog wycięła mi 3 brodawki (czy takie "cuś") z karku. Teraz śmierdzę przypalanym Pawłem :P Niedługo trzeba będzie przemyć miejsca po brodawkach spirytusem i koniec atrakcji na dzisiaj.

Dobrze jest mieć dwa konta na everydayme. Dzięki temu mogę mieć więcej przesyłek :) Wszystkie te próbki traktuję jak zapas "na czarną godzinę", lub na czas kiedy mnie leń ogarnie i nie będzie mi się chciało iść kupić pełnego produktu ;)  Dziś przyszły do mnie 4 przesyłki z everyday.
 • 2 x Fairy
 • 2 x Head & Shoulders
 • Kapsułka Ariel
Miarki na razie brak, ale skoro już zaczynają przychodzić to może niebawem trafią i do mnie. Na pewno się przydadzą.

Czuję się jakiś zmęczony. Nie mam siły pisać maili i chyba zaraz odwiedzę kolegę Morfeusza... Dobrze jest się wyspać :D

W połowie sierpnia mamy urlopy. Pojedziemy nad Jezioro Rożnowskie. Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie bo to będzie spontaniczne bez planu :) Gdzie znajdziemy nocleg tam się zatrzymamy na kilka dni. Później może do Zakopca skoczymy? Zobaczy się :)

Droga trochę nam zajmie, więc wpadłem na pomysł. W radiu nie zawsze lecą dobre piosenki, dlatego lepiej skomponować własną składankę. Zaproponowałem żebyśmy zgromadzili kawałki, które nam się podobają (każde na swoim komputerze), następnie zamieniamy się komputerami i usuwamy czego byśmy nie chcieli :) W ten sposób zostaną tylko te, które możemy razem posłuchać. To chyba uczciwe skoro mamy inne gusta muzyczne ;)

Takiego kawałka już nie zdzierży, więc o czymś mocniejszym nawet nie ma mowy :)

Kilka kawałków rockowych muszę przemycić. Nie wiem czy z metalowych coś się uda... Może z metal opery? Albo jakieś spokojniejsze... A gdzie miejsce na polski punk rock? Oj za dużo jest dobrej muzyki :)

Może macie jakieś dobre piosenki na drogę? Byle nie disco z pola... Dlatego właśnie nie trawię gustu muzycznego Mariki, bo ona polne podrygi traktuje jak muzykę... A fuj :P

2 komentarze:

 1. Kurierem? bo widziałem na ich stronie jak były zdjęcia osób które dostały po klika sztuk,to właśnie kurierem przyszły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kurierem. Przyszły 4 zwykle przesyłki

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy