piątek, 22 listopada 2013

Koniec tygodnia - 5 przesyłek

Witam wszystkich!

Nastał weekend! :D Co prawda nie dla wszystkich, niektórzy pracują, ale większość może sobie odpocząć przez 2 dni. Już się powoli nastawiam na to, że jutro nigdzie nie wychodzę i mam dzień luzu :) Może uda się napisać kilka maili...

Dziś w skrzynce znalazłem 5 przesyłek. Nie spodziewałem się tyle, ponieważ zwykle w piątki dostaje 1 góra 2, a najwięcej pojawia się w poniedziałki. Dzisiaj jestem trochę zaskoczony, ale i też nie do końca bo spodziewałem się 2 i miały przyjść lada dzień :)

No to lecimy z tym:

1. Na pierwszy ogień e-papierosy, które tego ognia nie potrzebują :)

 Sam nie palę, Marika również nie, ale moja mama się ucieszy. Kto wie, jeśli jej się spodobają to Mikołaj podrzuci takiego wielokrotnego użytku pod choinkę :D

2.
- Frotka na rękę
- Kredki
- Długopis
- Smycz, która na pierwszy rzut oka wygląda jak suwak. Na drugi rzut oka również tak wygląda :D A po bliższym przyjrzeniu się okazuje się, że jest to suwak! Nie miałem takiej smyczy w kolekcji i jest to dla mnie swojego rodzaju nowość... Żeby tylko swoimi "ząbkami" nie pogryzła teraz zwykłych smyczy :D


3.
- Pocztówka
- Przypinka
 4.
- Mapki większe i mniejsze


5.
Z rozdania u kolegi Stankoosa, [ w tym miejscu mała reklama ;) ] otrzymałem próbki kosmetyków Beta-Skin. Już kiedyś dostałem podobne z innego rozdania, ale tym razem, chyba w ramach małych przeprosin za zwłokę, firma dodała jeden krem więcej. I to nie jakieś tam kolejne małe saszetki 5 ml, ale sporą 30 ml buteleczkę :)
Dzięki Arturze! :)

I to by było na tyle w tym tygodniu. Teraz można sobie spokojnie odpoczywać i od czasu do czasu machnąć kilka setek maili, a potem czekać na efekty :)

Pochwalcie się, czym was dziś zaskoczył listonosz?

4 komentarze:

 1. Gratulacje:) u mnie dzisiaj tylko te kremy też od Artura :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co Ty będziesz malował tymi kredkami? :D
  Tez dzisiaj przyszły do mnie e-papierosy :P myślałam ze bedzie jeden, a nie dwa :P no i ciekawi mnie na ile one starcza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś zmaluję :D
   Miały być dwa ;) Specjalnie przeczytałem regulamin przy zamawianiu i była mowa o 2 właśnie. Jeden wybierało się samodzielnie, a drugi dokładali gratis. Czyli takie 3 gratisy w jednym bo pierwszym jest papieros, drugim przesyłka, a trzecim kolejny papieros :)

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy