środa, 23 października 2013

22.10.2013

Na dobry początek kilka wyjaśnień:

1. Nie podaję namiarów na gadżety na stronie
2. Mogę wymienić się z kimś adresami, pod kilkoma warunkami:
a) Adresy te nie są znane już wszem i wobec
b) Nie pojawiły się na innych blogach
c) Jeśli dostałem już gadżety z tego miejsca to chyba jasne, że nie chcę namiarów :P
d) Nie podam danych na fajny gadżet jeśli oferujesz mi za to stertę ulotek "Eksperymenty z narkotykami, czyli jak znalazłem pokój bez klamek"
e) Na razie bez żadnych problemów wymieniam się adresami z 3 osobami. Chcesz do nich dołączyć to musisz zasłużyć ;)
3. W miarę możliwości będę zakrywał, lub przy pomocy super hiper mega duper profesjonalnego narzędzia graficznego MS Paint zamaluję adresy na gadżecie
4. Nie kalecz języka polskiego! Jeśli jesteś dysgrafikiem, dysortografikiem, czy innym bezmózgim monstrum, które nie potrafi zdania napisać w ojczystym języku to wracaj do książek, a nie zajmuj pasma internetowego :P Nie toleruję zasłaniania się papierkiem i krzykiem "A ia mam dyzortografje i bende mug pizadź co hcem!" Jesteś upośledzony i tym się chwalisz? Nad tym trzeba pracować
5. Koniec moich żali :) Jak będę wiedział jak to może zrobię z tego jakiś FAQ ;)

Wracając do tematu tego posta oto co dostałem wczoraj:
- Długopis
- Mapa rowerowa
- Informator


Nie zasłonię tego skąd to przyszło. Za dużo roboty i traci to sens :) Jak widzicie jest to przesyłka ze Starostwa Powiatowego w Świdniku. O kontakt pytajcie Wujka Google :)

2 komentarze:

 1. Hej :) Mogę zadać Ci jedno pytanie ? Po co w ogóle wrzucasz to co dostałeś, po to, żeby to zakryć ?
  Ludzie nie wchodzą na blogi bo chcą Ci tylko pogratulować. Wchodzą, żeby też móc to zdobyć. I właściwie, skoro już coś dostałeś, to czemu nie chcesz po prostu dać tego w obieg ? Moim zdaniem to bez sensu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po co? Np po to, żeby ten ktoś, kto mi wysłał gadżety, nie otrzymywał tysięcy maili od sępów, którzy chcą coś dostać. Nie lubię takiej "typowo polskiej" mentalności "Skoro Ty masz to i mi się należy i masz mi dać". Trochę wysiłku i można też coś takiego (a nawet dużo lepszego) znaleźć, a nie tylko DAJ i DAJ. Jest z lewej strony FAQ. Jeśli ktoś chce adres to niech się postara i do mnie napisze. Jeśli zaproponuje ciekawe gadżety na wymianę to adres dostanie.
   Moim zdaniem to ma sens :P

   Usuń

Dziękuję za Twój komentarz :)
Jeśli jesteś chętny/na na wymianę adresów to zapraszam do skorzystania z formularza. Na pewno się dogadamy